Skaitinukas prie arbatos

liepos 14, 2007

Mėnesis su Mac’u.

Filed under: Mac — erephas @ 6:46 pm

Jau praėjo 30 dienų, kaip turiu savo pirmąjį Mac’ą. Tiesa, jis nėra juodas, o baltas, nes tuo metu šiuos jau buvo išpirkę greitesni tautiečiai, todėl man teko tenkintis baltučiu MacBook’u. Iš esmės esu netgi patenkintas, nes balta spalva galima bent kiek išsiskirti. Visumoje – vertas kiekvieno sumokėto lito. Vertas netgi jeigu nupirkčiau be akcijos, pilna kaina.

O, ar žinote tą mažą programinės įrangos gamintoją iš Redmond’o? Tai va, pagaliau nebeesu nuo jo priklausomas. Viva la Apple!

Mac OS X

Reikia pripažinti, kad Vista tėra tik apgailėtina Mac OS X Tiger kopija. Nors man pačiam neteko turėti nuosavo kompiuterio su Windows Vista OS, tačiau teko ja pasinaudoti. Viskas, be abejo, gražu, bet kokia iš to nauda, jeigu niekas neveikia? Neveikia dauguma programų, periferinė įrangą, saugumas veikia bene lygiai toks pat kaip Apple “Get a Mac“ reklamoje: Vista keletą kartu pasitikrina ar aš TIKRAI noriu atsidaryti kažkokią ten naują Microsoft programą. O, dar aš nesugebėjau instaliuoti XP. Instaliacinė programa tiesiog “nesurado“ kietojo disko. Spėju, kad tai bus kažkokios HP apsaugos.

Taigi, su Mac’u tikrai suprantama kas yra Plug & Play, o ne Plug & Pray. Viskas yra patogu, suprantama, kiekvienai meniu komandai pateikiamas klaviatūros komandos. Viskas keičiama, išskyrus operacinės sistemos išvaizdą. Na, gal ir ne visai. Išvaizdą galima pakeisti, tačiau jinai yra tokia graži, kad net nekyla rankos. :)

Jei suminėti viską, ką turi Mac OS X, neužtektų ir kelių puslapių. Pakanka žinoti, kad Apple reklamos iš tikrųjų nemeluoja. :)

P.S. Ne, žaidimų nepasiilgstu. Galėčiau įsidiegti BootCamp ir žaisti žaidimus su Windows, bet kur čia laikyti tokį parazitą savo kietajam diske…

2 Komentaras »

  1. Jėga. Nei pridursi, nei atimsi. MacBook yra mano svajonių kompas.
    O dabar, t’sakant: “one day… one day…“

    Komentaras sukūrė thony — liepos 14, 2007 @ 8:50 pm | Atsakyti

  2. Tiesa, čia yra irgi yra kažkas panašaus į BSOD, tik vadinasi “Kernel panic“. Dar neteko su tuo susidurti :).

    Komentaras sukūrė erephas — liepos 14, 2007 @ 11:52 pm | Atsakyti


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com.

%d bloggers like this: