Skaitinukas prie arbatos

rugpjūčio 19, 2007

Iš kur gauti nemokamos muzikos?

Filed under: idėja,internetas,muzika,pasidaryk pats — erephas @ 4:53 pm

Perskaitęs Lauros įrašą apie nemokamą muziką, nusprendžiau pasidalinti savo žiniomis. Prisipažinsiu, kad ir pats nesu šventuolis – naudojuosi BitTorrent tinklais ir kitais P2P resursais norėdamas parsisiųsti žinomesnės muzikos. Tačiau šalia populiariosos, masėms prieinamos muzikos yra ir mažiau žinoma, tačiau dažnai net didesnės meninės vertės pradedančiųjų atlikėjų kūryba. Paprastai aš visuomet skiriu vieną dieną į savaitę (paprastai pirmadienį) naujos muzikos paieškai. Štai sąrašas tų puslapių, kuriuos verta aplankyti:

 • sutemos.png – internetinis lietuviškas leiblas, paprastai leidžiantis minimal/dub/ambient ir kt. stiliaus muziką. Kas kažkiek mėnesių galima parsisiųsti nemokamą albumą – iš čia.
 • lastfm.png – jau įsivažiavęs wednulinis soc-projektas, skirtas dalintis savo klausoma muzika su kitais šio tinklo vartotojais, plėsti pažinčių ratą ir t.t. Dažnai net žinomi atlikėjai arba leidybinės firmos leidžia nemokamai klausytis jų muzikos – parsisiųsti galima čia. Taip pat galima klausytis internetinio radijo! :)
 • amazon.png – karts nuo karto suteikia galimybę parsisiųsti žinomų atlikėjų muzikos – nemokamai.
 • artistserver.png– daugiau nei 7000 nemokamų dainų.
 • beatport.png – šokių muzikos internetinė parduotuvė, bet yra ir nemokamos muzikos skiltelė.

Taip pat verta paminėti “kitokią“ radijo stotį:
opus3.png – Lietuvos radijo ir televizijos projektas, skirtas jaunimui. Groja tikrai įdomią muziką – prisėdęs vakare visuomet atrandu kokią nors gerą dainą arba naują atlikėją. Kadangi tai nekomercinė stotis, reklama labai epizodiška. Nėra visokiausių kvailų žaidimų eteryje, bet užtat yra labai geros teminės laidos – pagal dienos nuotaiką.

Reklama

4 Komentaras

 1. opus3 radijas tai tikrai groja neblogą muziką. kiti resursai irgi naudingi :)

  Komentaras sukūrė Armandas — rugpjūčio 19, 2007 @ 6:59 pm

 2. dekui visiems uz info, tikrai praverte.

  Komentaras sukūrė prank — sausio 10, 2008 @ 2:43 am

 3. straipsnis tikrai isgelbejo manau ne viena. :)

  Komentaras sukūrė lyric — sausio 10, 2008 @ 2:44 am

 4. o jei muzikos parsisiųst reikia, tai googlas ateina į pagalbą, o kad lengviau juo naudotis būtų, tai padariau http://tik.geras.in :) tik nereikėtų piktnaudžiaut, muzika irgi nuosavybė, kurią reikia pirkt :)

  Komentaras sukūrė medwezys — balandžio 15, 2008 @ 1:14 pm


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blogą talpina WordPress.com.

%d bloggers like this: