Skaitinukas prie arbatos

rugpjūčio 27, 2007

Be2Gether – reabilitacija kitąmet

Filed under: Be2Gether,dailė,idėja,kultūra,muzika — erephas @ 12:07 am

Begalės įspūdžių iš paskutinio vasaros savaitgalį šiais metais – kaip tik laiku prieš mokslo metų pradžią. Be2Gether pagaliau įvyko! :)

Let’s face it – buvo problemų. Tačiau buvo ir nepelnytos kritikos, ypatingai iš populiariosios žiniasklaidos pusės – kai mūsų tautiečio blogas kalba ką kita. ;)

 • Pirmoji diena

Esu paskirtas į pirmąjį kontrolės punktą – čia tikriname ar dalyviai turi bilietus ir išrašome mašinų parkingo korteles. Nežinome kaip atrodo bilietai, tad skambiname organizatoriams kas dvi minutes. “Tamsintus langus“ praleidžiame be klausimų. Net nusisukame.

Grįžtu į pramogų zoną. Staigmena! New York Ska Jazz Ensemble tiesiog plėšia stogą žiūrovams – more whisky, please! :)

Formaliai nuo šiol esu laisvas – savo pamainą atidirbau. Bet kaip galima praeiti pro šalį, kai matomiausioje vietoje vyksta tikras menas.

Viena iš festivalio kultūrinių pramogų – “Ekologinis bliuzas“ – jau įsibėgėja. Akyse tiesiog didėja žiūrovų bei atlikėjų tapomų paveikslų skaičius – juos sujungus bus gautas 75 kv. metrų ploto triptikas, kuris puoš Norviliškių pilį artimiausią laiką.

Pasikalbėjau su šios idėjos iniciatoriumi ir vykdytoju. Pasirodo, kad Šlipavičius informacinėje knygutėje patapo Šlipeika. Mums jis tiesiog Šlipas. ;)

“Fa-fa-fa-fafa-fa“ – skanduoja minia pagal linksmųjų norvegų ritmą. Dabar prasideda tikrosios linksmybės – baigę darbus suvažiuoja pagrindinė minia festivalio žiūrovų. Reikia pastebėti, kad didžioji dalis medijos fotogravo tik koncerto pradžią – kai žmonių buvo minimumas. Take that nuolatos nepatenkinti Delfi komentatoriai:

Po Datarock – labiausiai šį vakarą laukiami Bloodhound Gang. Nesuklysiu pasakęs, kad jie kuria kur kas geresnį šou negu muziką – su nuolatiniais spjaudymais, alaus gėrimais, publikos įžeidimais ir kitokiom sceninio įvaizdžio detalėm. Vien ko vertas grupės bosisto triukas – muzikinės įrangos tampymas po sceną naudojantis savo linksmuoju galu… :D

 • Antroji diena

Diena prasideda nuo Šapausko ir Ramanausko muzikinių bezdaliukų nuotaikai pakelti (tačiau ne muzikos klausyti). Po jų seka G&G, Skamp, Leaves, Lyapis Trubetskoy iki pamažu fest’as nepriartėja prie vienos iš vakarų “vinių“ – A. Mamontovo & Co. Tai, mano nuomone, vienas iš labiausiai festivalio dvasią įkūnijančių koncertų – kai regi matant dvi vėliavas, bandančias sutartinai linguoti į muzikos taktą. Tegyvuoja tautų draugystė. ;)

Vėliau seka itin daug festivalio organizatoriams kainavusi Morcheeba. Prisipažinsiu, kad iš jų nesitikėjau labai daug – man Morcheeba groja ne koncertinę muziką. Man tai vieni iš tų atlikėjų, kuriuos reikia klausyti vienam.

 • Trečioji diena

Vieni pakuojasi, o kiti tuo tarpu eina link Pilies scenos – šičia virs pagrindinis action šiandieną. Man nebėra kas veikti – einu į “palapinyną“ padėti svečiams surinkti šiukšles. Tai nėra liūdnas darbas, ypatingai kai svetingi danai pavaišina alumi. ;)

Reklama

7 Komentaras »

 1. Matosi gerai linksminates :) bet vistiek nesuprantu kodel LT muzikantams nieko nemokejo

  Komentaras sukūrė Andrius — rugpjūčio 27, 2007 @ 1:22 am | Atsakyti

 2. buvo klaidų. buvo keletas blogybiu. bet jei norėjai “have fun“ ta ir turejai! Nevertinkime visko tik is blogosios puses (ne apie tave, erephai). Pirmasis tokio dydzio festas – tikrai pavykes.
  P.S. pilis tikrai grazi ;)
  P.P.S. o “slalumas“ tai nelabai (apie duobėtą-kalnuotą palapinyno (ir ne tik) pievą)…

  Komentaras sukūrė thony — rugpjūčio 27, 2007 @ 11:35 am | Atsakyti

 3. Tikiu, kad galėjo būti daug nusiskundimų savanorių atžvilgiu – tačiau pats mačiau viską iš vidaus – padarėme geriausia ką galėjome.

  Be savanorių renginyje nedalyvavo daugiau jokio kito personalo (išskyrus garso ir scenos darbininkus), tad mums irgi nebuvo lengva. :)

  Komentaras sukūrė erephas — rugpjūčio 27, 2007 @ 11:57 am | Atsakyti

 4. […] (Be2Gether – reabilitacija kitąmet / © Skaitinukas prie arbatos)  […]

  Atgalinis pranešimas sukūrė Blogorama #179 : nežinau.lt — rugpjūčio 27, 2007 @ 8:06 pm | Atsakyti

 5. cia jau ne savanoriu beda, kad ant ju daug nusiskundimu. Dirbanciu buvo ir kitu zmoniu (personalo – ju nedaug), bet jus ju nematet.
  bet anyway, as laika praleidau puikiai. Kitamet bus dar geriau :)

  Komentaras sukūrė thony — rugpjūčio 27, 2007 @ 10:14 pm | Atsakyti

 6. jo gi buvo funfunfunz!!! ;) datarockai ištaškė šokio žingsneliu. buvau beveik ten kur tu (iš fotografavimo kampo sprendžiant), tik prie kairės kolonkės. Meškutės jie. tikiuosi neprastesnio festivalio ir kitais metais.

  Komentaras sukūrė cactuse — rugpjūčio 31, 2007 @ 11:13 am | Atsakyti

 7. Zemai lenkiu galva pries savanorius. Didziauisas jiems respektas. Tokiu oru dirbti ir padeti kitiems. Saunuoliai.

  Komentaras sukūrė Ina — birželio 14, 2009 @ 9:50 pm | Atsakyti


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: